Hurtownia odzieży używanej, markowe ubrania używane | Dortex

Hurtownia odzieży używanej Dortex Import-Export  jako bezpośredni importer odzieży z Anglii istnieje od 1999r. Przez te wszystkie lata współpracowaliśmy z różnymi firmami w całej Europie, dzięki czemu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, co ostatecznie przełożyło się na właściwy dobór partnerów oraz zawsze dobrą jakość sprowadzanego przez naszą firmę towaru. Jesteśmy przekonani, iż obecnie nasza odzież używana jest najlepsza, a firmy z którymi współpracujemy są liderami na rynku angielskim i właśnie dzięki takim solidnym, partnerom, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom stabilną i wysoką  jakość odzieży Niesortowanej oraz Outletowej.

Towary którymi handlujemy ( Andlia D2D niesort oraz markowa odzież  outlet ) cieszy się bardzo dużym powodzeniem w związku z powyższym staramy się zachować ciągłość dostaw, tak by go nie zabrakło. Jako hurtownia nowej markowej odzieży Outlet oraz używanej możemy się poszczycić sprzedażą na rynku polskim oraz zagranicznym, współpracując zarówno z małymi jak i z dużymi sklepami, a także hurtowniami odzieży używanej na terenie Polski i za granicami RP. Zapewniamy bezpłatną dostawę pod wskazany adres na terenie całego kraju, oraz poza granice Polski. Gwarantujemy oryginalną jakość naszego Outletu i niesortu, oraz szybki transport do klienta.

Hurtownia Odzieży Outlet Stosk

Pod naciskiem naszych klientów nasza firma od 2012r postanowiła wzbogacić propozycję handlową o markowe outlety różnych światowych firm podzielonych sezonowo, lub całorocznych.
Outlet Damski różnych światowych wiodących marek 100% metka – sezonowo.
Nasze outlety, oraz niesortowana

Tir czeka na rozładunek pod siedzibą firmy Dortex Bydgoszcz

hurtownia odzieży używanej z możliwością wybierania

Hurtownia – Odzież Niesortowana 

używana odzież cechuje się zawsze najlepszą jakością,  dzięki czemu z powodzeniem  prowadzimy dystrybucje naszych towarów  w wielu miastach Polski. Nasza placówka sprzedaży hurtowej znajduje się w Bydgoszczy.
Jako importer odzieży posiadamy własną flotę  transportową, przez co możemy zapewnić zarówno ciągłość dostaw z Anglii jak i również transport do Klienta na terenie Polski i Europy.

Świeżutka odzież niesortowana po rozładunku w Bydgoszczy

markowe ubrania używane

Odzież outlet – hurt

Firma Dortex od momentu wprowadzenia końcówek kolekcji, nadwyżek magazynowych lub stoków stale monitoruje rynek angielskich markowych Outletów. Na chwilę obecną do dyspozycji naszych klientów posiadamy Outlety 100% metka różnych topowych angielskich marek. Nasz outlet charakteryzuje się tym, iż zawsze jest zmiksowany tak, by nasi klienci doświadczyli różnorodności w naszych outletach oraz by Towar był zgodny z bieżącym sezonem. Firma Dortex rozwija swoje możliwości pod względem końcówek kolekcji i nie poprzestanie na ciągłym szukaniu nowości w markowym angielskim outlecie, wynikiem tego będą sukcesywnie pojawiające się nowości w Końcówkach Kolekcji.  Zapewniamy nieprzerwaną ciągłość

Hurtownia – outlet

dostaw odzieży używanej, oraz nieustanny dostęp do stale świeżych kolekcji ubrań. Stabilny poziom towarów  został wielokrotnie doceniony przez naszych stałych kontrahentów w kraju i za granicami Polski. Naszym klientom zapewniamy również możliwość kontrolowania  jakości używanej odzieży nawet w trakcie załadunku. Zachęcamy do kontaktu z Dortex jesteśmy bezpośrednim importerem niesortu, i autletu. Gwarantujemy sprawną realizację zamówień połączoną z możliwością śledzenia przesyłek oraz profesjonalne relacje z naszymi klientami. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, takimi jak: DHL, UPS, GLS, DPD, GEIS, które dostarczą Państwu towar w 24 h.

Importer Odzieży Używanej – Niesortu – OBSŁUGA

Podstawowym celem naszej hurtowni odzieży jest budowanie zaufania, oraz zadowolenie naszego klienta. Bardzo dobre relacje w czasie rozmów telefonicznych, lub negocjacjach bardzo dobrze wpływają na  wspólne prowadzenie interesów. Sprowadzamy wyłącznie  odzież Outlet i używaną Anglia D2D najwyższej jakości, pozyskiwaną jedynie ze sprawdzonych źródeł z terenu całej  Anglii, po to by zaspokoić coraz większe wymagania wszystkich klientów. Jako Bezpośredni importer odzieży używanej działamy od wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie przekłada się na satysfakcję naszych wszystkich obecnych i przyszłych odbiorców, do których kierujemy naszą ofertę.

Jako bezpośredni importer odzieży używanej stosujemy bardzo wysokie upusty dla wszystkich klientów niezależnie od tego jaki towar zostanie zakupiony przez naszego klienta. W przypadku zakupu Outletu upusty zaczynają się już przy zakupie 60 kg – PYTAJ HANDLOWCA 606174120 lub 600509476

UPUSTY DOTYCZĄ WYŁĄCZNIE PRZY ZAKUPIE W HURTOWNI. 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM CAŁYM CENNIKIEM NIESORTU, CREAMU I OUTLETU.   CENNIK 

 

ODZIEŻ NIESORTOWANA

NIESORT

Prosto z Angielskich zbiórek D2D

 

OUTLETY 

KOŃCÓWKI KOLEKCJI
Zawsze Najświeższe Kolekcje
Damski-Młodzieżowy-Męski-Sport

ubrania używane z anglii

  Z kim współpracujemy? Nasza odzież używana pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, które zapewniają stabilną jakość asortymentu docenioną przez naszych odbiorców. Współpracujemy z trzema sortowniami w Anglii, dzięki czemu nasza hurtownia odzieży Outlet, Cream i niesortu oferuje wyłącznie wysokogatunkowy towar. Dortex to hurtownia odzieży używanej, która istnieje od wielu lat. Prowadzimy sprzedaż hurtową zarówno w Bydgoszczy jak i we Włocławku. Nasza odzież używana, sortowana i niesortowana skierowana jest zarówno do niedużych, jak i sieciowych sklepów na terenie całego kraju, które chcą zaopatrywać się w towar bezpośrednio od sprawdzonego importera odzieży używanej. Jako importer odzieży używanej oferujemy naszym odbiorcom atrakcyjne upusty, bez względu na to, jakiego rodzaju odzież sortowana lub niesort zostaną zamówione. Dostarczamy asortyment również do hurtowni – nie tylko w Polsce, ale i poza nią. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona naszych odbiorców, zapraszamy do kontaktu! Hurtownia odzieży sortowanej, odzieży używanej,  niesortowanej i Outlet czeka na Państwa pytania.

Więcej informacji:

Czytaj więcej…

Zakup odzieży używanej hurtem

Jeśli interesuje Państwa odzież używana hurt pozwoli Państwu na zakup dużej ilości towaru w przystępnej cenie. W naszych hurtowniach odzieży używanej dostępny jest asortyment różnego typu – od niesortu, przez odzież sortowaną typu Cream i najlepszy Outlet. Aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów i zapewnić dostawy towaru oczekiwanej jakości, hurtownia odzieży sortowanej Dortex starannie dobiera parterów i dba o regularne dostawy. Jeśli chodzi o sprowadzenie najlepszego niesortu, Outletu i Creamu Anglia jest krajem, z którego pochodzą najbardziej poszukiwane ubrania. Zakupy odzieży używanej możliwe są bezpośrednio w hurtowni, jednak na Państwa życzenie dostarczamy towar we wskazane miejsce – szybko i bezpiecznie. Nasze dostawy na terenie kraju są odpłatne w połowie lub całkowicie bezpłatne!

Odzież niesortowana

Importer odzieży używanej Dortex sprowadza odzież niesortowaną ze sprawdzonych brytyjskich źródeł. Odzież tego typu pozyskiwana jest z domowych zbiórek Door to Door. Nasze dostawy odzieży niesortowanej pochodzą z rozmaitych fundacji, a ich zróżnicowane położenie geograficzne pozwala na zachowanie różnorodności oferowanego przez nas towaru. Niesort oferowany przez nasze hurtownie odzieży używanej obejmuje odzież damaską, męską, dziecięcą i młodzieżową, bieliznę, a także akcesoria w postaci butów, pasków czy torebek. Może zawierać również perfumy, biżuterię, zabawki czy gadżety. Towar pakowany jest w reklamówki lub w zbiorcze opakowania typu Big Bag, a jego powtarzalna, stała jakość zyskała uznanie naszych Klientów.

Jesteśmy hurtownią odzieży sortowanej Cream

Firma Dortex oferuje Państwu również odzież używaną sortowaną. Jeśli zależy Państwu na wzbogaceniu swojego asortymentu o towar wysokiej jakości i niewymagający samodzielnego sortowania, tego typu używana odzież spełni Państwa wymagania. Dzięki współpracy z wiodącymi sortowniami w Wielkiej Brytanii, możemy zaoferować Państwu sprawdzony Cream hurt. Czym wyróżnia się odzież sortowana Cream? To towar w dużej mierze posiadający oryginalne metki, który dostępny jest w opakowaniach po 25 kg. Mają Państwo możliwość wyboru rodzaju asortymentu, który najbardziej Państwa interesuje – Cream hurtem to przede wszystkim wyłącznie odzież damska lub wyłącznie dziecięca. W ofercie posiadamy także Cream z odzieżą męsko-młodzieżową, a także mix torebek i butów. Wszystkie produkty sprowadzamy regularnie, zapewniając ciągłość dostaw modnej odzieży sortowanej Cream. Jeśli interesuje Państwa najlepszy asortyment typu Cream Anglia jest miejscem, z którego pochodzi najbardziej rozchwytywany towar.

Hurtownia Outlet

Działając jako importer odzieży używanej, sprowadzamy także odzież Outlet. Jeśli decydują się Państwo na handel najlepszym jakościowo towarem, zakup odzieży Outlet hurtem jest doskonałym wyborem, który pozwoli na zaopatrzenie Państwa placówki w sprawdzone produkty. W przypadku Outletu hurtownia Dortex oferuje towar w różnych wersjach i przedziałach cenowych. Outlet Metalan, Denim Fat Face – to oferta naszej hurtowni odzieży Outlet zawierająca asortyment damski. Nowością wśród odzieży Outlet jest natomiast Outlet dziecięcy i BooHoo – w hurtowni używanej odzieży Dortex znajdą Państwo szeroki wybór ubrań Outlet różnego typu bez śladów użytkowania. Jeśli Interesuje Państwa Outlet hurtownia Doretex sprowadza towar w 100% z metkami. Stawiając na odzież Outlet hurt, wybierają Państwo ubrania firmowe najpopularniejszych angielskich marek odzieżowych. Będąc importerem odzieży używanej od wielu lat, zdobyliśmy zaufanych partnerów i rzeszę Klientów, z którymi utrzymujemy relacje oparte na zaufaniu i najlepszej jakości asortymentu. Hurtowania używanej odzieży z pewnością spełni Państwa wymogi dotyczące regularności i jakości dostaw. Szukają Państwo godnej zaufania hurtowni Outlet, sortu i niesortu? Jesteśmy do Państwa dyspozycji!