Cennik – Odzież niesortowana Door to Door – Anglia niesort

WYSYŁKA  TOWARU NA  TERENIE  CAŁEJ  POLSKI – MINIMUM 1 BigBag ok. 200kg
WYSYŁKA  TOWARU NA  TERENIE  CAŁEJ  POLSKI – ODPŁATNA.
 ( Przy zamówieni 3 BigBagów – Spory Upust od ceny podstawowej )

 

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE POD TEL. 606174120, 600509476 lub 519581156

 

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ – NA MIEJSCU W HURTOWNI, LUB TELEFONICZNIE BLIKIEM 

REGULAMIN FIRMY

 

KOD TOW.
Nazwa towaru pochodzenie
Opis Towaru
Ceny Podstawowe Netto

Koszt wysyłki 

ZAMÓWIENIA KURIEREM 

A1

ANGLIAIA
Newcastle

TOWAR D2D

Oryginalne zbiórki D2D przeprowadzane w Newcastle w Anglii NAJLEPSZE REJONY i ZBIÓRKI D2D W WIELKIEJ BRYTANII 
Towar w reklamówkach. Dużo odzieży markowej na czasie – niewielki odpad.
( W woreczkach znajduje się odzież, buty, torebki, perfumy )

11,70zł/Kg

 

 

KLIKNIJ i Zamów kurierem

REGULAMIN FIRMY

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

hurtownia odzieży używanej cennik

Zapraszamy do naszej hurtowni odzieży używanej, gdzie oferujemy odzież niesortowaną pochodzącą  z Anglii. Nasza firma stawia na dobrą jakość w związku z powyższym sprowadzany towar pochodzi wyłącznie z najbogatszych rejonów Wielkiej Brytanii , co przekłada się na zadowolenie klientów oraz długotrwałą współpracę z naszą hurtownią.

Odzież używana niesortowana to propozycja dla osób, które lubią poszukiwać perełek wśród odzieży używanej. W ofercie posiadamy ubrania dla każdego, bez podziału na rodzaj czy styl. Dzięki temu nasi klienci mogą znaleźć unikalne i oryginalne elementy garderoby, które wyróżnią ich z tłumu.

Niesortowana odzież używana z Anglii to propozycja dla miłośników brytyjskiego stylu, którzy chcą ubierać się modnie i oryginalnie. W niesorcie znajdują się zarówno ubrania damskie, męskie, jak i dziecięce, dzięki czemu jest pełna różnorodność.

Zapraszamy do naszej hurtowni odzieży używanej, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór odzieży w różnych stylach. Nasza firma stawia na jakość, zróżnicowanie asortymentu oraz konkurencyjne ceny, co pozwala nam na zdobywanie zaufania klientów.

Odzież używana jest zazwyczaj tańsza niż nowa, co pozwala zaoszczędzić pieniądze przy zakupie. Można znaleźć w niej również wyjątkowe okazje, takie jak markowe ubrania w bardzo dobrym stanie, co pozwala na dobry handel z klientem ostatecznym.

Odzież używana zapewnia unikalność, pozwala na wyrażenie swojego stylu, oraz wyróżnienie się z tłumu.
Wśród towaru w naszej hurtowni można znaleźć wiele różnych światowych marek modowych również unikalne egzemplarze z marek premium.

Ubrania używane, które przetrwały wiele sezonów, są zazwyczaj wyprodukowane z lepszych materiałów i są bardziej trwałe niż te zrobione z tanich tworzyw sztucznych. Warto szukać takiej odzieży, która przetrwała dłużej, ponieważ taka odzież będzie służyć jeszcze długo.

Warto też pamiętać o innej zalecie ponownego wykorzystania odzieży, którą jest redukcja ilości odpadów. Kupując odzież używaną pomagasz w redukcji ilości odpadów oraz zapobiegasz zanieczyszczeniu środowiska. Wpłyniesz tym samym na ochronę przyrody i zasobów naturalnych. To jest kolejny ekologiczny aspekt odzieży używanej. Jak widzisz nie tylko chodzi o pieniądze, ale i o przyszłość naszego środowiska, naszego domu.