Dostawy

Każdego miesiąca nasza firma spodziewa się kilku dostaw z Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemiec, Hiszpanii oraz wielu innych państw. Dostawy OUTLETU charakteryzują się tym, iż są zawsze oryginalne świeże kolekcje. Outlet posiada wszystkie rozmiary, oraz co najważniejsze odzież nie powtarza się wielokrotnie.

Zbórki Domowe D2D są zabierane w Anglii prosto z pod drzwi domostw zbierane metodą   Door to Door  ( zbiórki domowe ). Zbiórki  zawierają markową odzież  damską, dziecięcą, młodzieżową, firmową bieliznę, oraz drobne artykuły domowe typu: zabawki, biżuteria, perfumy itp. cały towar na wysokim poziomie.

Nasze zbiórki cechują się zawsze  wysoką  jakością  towaru dzięki czemu  prowadzimy dystrybucje towaru w wielu miastach Polski. Sprowadzamy na bieżąco Outlety pierwszego gatunku różnych znanych światowych marek 100% z metką, często są zapakowane jeszcze w folii. Nasz Outlet pochodzi zawsze z najświeższych kolekcji, więc nie ma obawy o to, że Klient kupi przestarzałe  modele z danej marki odzieżowej. 

importer odzieży używanej

image_pdfimage_print