REGULAMIN

REGULAMIN FIRMY DORTEX IMPORT-EXPORT

Hurtownia Dortex sprzedaje towar Firmom, oraz osobom Prywatnym prowadzącym sprzedaż nierejestrowaną, które przeznaczają go do dalszej odsprzedaży (nie obsługujemy Konsumentów).
Na cały sprzedawany asortyment nie udzielamy żadnej gwarancji.
Towar Outletowy z definicji jest towarem pozagatunkowym, wycofanym z regularnej sprzedaży.
Towar nie podlega zwrotowi lub wymianie.
Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru.
OPŁACAJĄC FAKTURĘ, PRZYJMUJĄ PAŃSTWO w/w WARUNKI REGULAMINU.


Sprzedawca przestrzega zasady ochrony danych osobowych Klientów przewidziane rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Klient wyraża zgodę na gromadzenie, przechowywanie i przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych w celu realizacji umowy. Szczegółowe warunki gromadzenia, przetwarzania oraz ochrony danych osobowych przez Sprzedawcę określa „Polityka prywatności” Sklepu internetowego.

ODZIEŻ UŻYWANA, CREAM i OUTLET
Z uwagi na specyfikę branży i niepowtarzalność każdej rzeczy należącej do opakowania zbiorczego, nie ma możliwości  dokładnej specyfikacji i skatalogowania danego przedmiotu  jak i całego asortymentu z oferty Odzieży Używanej Outlet.
Dlatego też towar nie podlega reklamacji, zwrotowi lub wymianie z tytułu niezgodności towaru z opisem ponieważ taki nie istnieje.
Zdjęcia i opisy towarów zamieszczone na stronie są materiałami poglądowymi, które mają na celu jedynie umożliwienie Klientowi wyrobienia sobie ogólnego wyobrażenia o właściwościach, wyglądzie i parametrach użytkowych towaru.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.  

ODZIEŻ OUTLET w I  gatunku 
Towar outletowy 1 gat. może również nie posiadać kompletnych metek oryginalnych (części), to również odzież pochodząca z pokazów nowego wzornictwa tzw. Sample – niepowtarzalne modele, nigdy nie wprowadzone do kolekcji.
I gatunek może nosić niewielkie ślady użytkowania lub błędy fabryczne ( do ok. 10% pakietu. )
Towar nie podlega reklamacji, zwrotowi lub wymianie z tytułu niezgodności towaru z opisem, ponieważ outlety nie posiadają listy ze specyfikacją, oraz rozmiarami odzieży, nie jest więc, możliwe zdefiniowanie czy dany towar był zakupiony w naszej Hurtowni
                                                                                      UWAGA!
                                                                    Prosimy o przemyślane zakupy
                                                           Dortex Import-Export ul. Mokra 3, 85-834
                                                                     Bydgoszcz NIP: 9531740674
                                                                poczta@dortex.pl , Tel +48606174120