O firmie | Dortex

Hurtownia odzieży używanej Dortex Import-Export została założona w 1999r. Od samego początku nasza firma sprowadzała towar niesortowany z różnych państw Europy zachodniej takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Norwegia, Szwecja, Dania, Belgia, Holandia, Francja, Irlandia. Ostatecznie sprawdzonym i najbardziej rozchwytywanym towarem okazał się towar z Irlandii i Wielkiej Brytanii zbierany metodą Door to Door ( D2D ). Przez te wszystkie lata współpracowaliśmy z różnymi firmami w całej Europie dzięki czemu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, co przełożyło się na właściwy dobór angielskich partnerów, a co za tym idzie zawsze dobrą jakość sprowadzanego towaru. W obecnej chwili towary którymi handlujemy nie zawiodą naszego klienta, ponieważ firmy z którymi współpracujemy posiadają

wyłącznie oryginalne zbiórki do których mamy nieograniczony dostęp. Jesteśmy przekonani, iż dzięki takim solidnym partnerom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zawsze stabilną, wysoką jakość odzieży.

Pod naciskiem naszych klientów nasza firma od 2012r postanowiła wzbogacić propozycję handlową o  outlety :,

  • Buty & Torebki sortowane sezonowo,
  • Outlet różnych Światowych i angielskich wiodących marek dla dorosłych 100% metka – sezonowo,
  • Outlet różnych Światowych i angielskich wiodących marek dziecięcych 100% metka – sezonowo.

Obecnie do dyspozycji naszych klientów posiadamy:  niesorty – wszystkie zbierane metodą Door to Door (D2D)
Outlet 100% metka – różnych topowych Światowych oraz angielskich marek sprowadzanych z Wielkiej Brytanii.
Towar sprzedajemy na rynku polskim współpracując zarówno z małymi jak i z dużymi sklepami, oraz odbiorcami hurtowymi w kraju i za granicą. Zapewniamy bezpłatną dostawę pod wskazany adres na terenie całej Polski już od 60 kg, oraz odpłatnie wysyłając za granice RP. Używana odzież niesortowana pochodzi z takich fundacji jak :

Wszystkie zbiórki niesortu zbierane są wyłącznie metodą door to door (D2D) na terenie Wielkiej Brytanii. Wszystkie wymienione powyżej fundacje zbierają odzież D2D na cele dobroczynne wspierając wszelkie szlachetne cele na które zbierają fundusze, kładąc jednak nacisk na bardzo dobrą jakość zbieranej odzieży.
Dortex jako importer odzieży używanej robi wszystko by nasz klient był zadowolony z obsługi i jakości naszego towaru, w związku z powyższym poświęcamy klientowi dużo uwagi starając się zbudować relacje opartą na wzajemnym zaufaniu, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

Każdego miesiąca nasza firma spodziewa się kilku dostaw niesortu, odzieży Outletowej z Wielkiej Brytanii. Dostawy charakteryzują się tym, iż są oryginalne prosto z pod drzwi angielskich rodzin tzw. zbiórki domowe – Door to Door (oryginalne D2D). Zbiórki  zawierają markową odzież  damską, dziecięcą, młodzieżową, firmową bieliznę, torebki, buty, paski oraz drobne artykuły domowe typu : zabawki, biżuteria, lokówki, suszarki, szkatułki, perfumy itp.

Sklepy, które są zainteresowane zakupem Outletów wiosna-lato lub jesień-zima, oraz wysokiej jakości odzieży używanej typu niesort zapraszamy do współpracy. Używana odzież w naszej firmie cechuje zawsze wysoka  jakość, dzięki czemu prowadzimy dystrybucje towaru w wielu miastach Całej Polski.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM CAŁYM CENNIKIEM NIESORTU  I OUTLETU.

CENNIK 

Jako bezpośredni importer odzieży używanej stosujemy upusty dla wszystkich klientów już od 600 kilogramów niezależnie od tego jaki towar niesortowany zostanie zakupiony przez klienta.
W przypadku Outletu bardzo wysokie upusty zaczynają się już przy zakupie 60kg.
ZAPYTAJ HANDLOWCA Tel : 606174120 lub 600509476, 519581156

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

image_pdfimage_print