REGULAMIN

REGULAMIN

ODZIEŻ UŻYWANA, CREAM i OUTLET

Z uwagi na specyfikę branży i niepowtarzalność każdej rzeczy należącej do opakowania zbiorczego, nie ma możliwości  dokładnej specyfikacji i skatalogowania danego przedmiotu  jak i całego asortymentu z oferty Odzieży Używanej Outlet.
Dlatego też towar nie podlega reklamacji, zwrotowi lub wymianie z tytułu niezgodności towaru z opisem ponieważ taki nie istnieje.
Zdjęcia i opisy towarów zamieszczone na stronie są materiałami poglądowymi, które mają na celu jedynie umożliwienie Klientowi wyrobienia sobie ogólnego wyobrażenia o właściwościach, wyglądzie i parametrach użytkowych towaru.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.  

ODZIEŻ OUTLET w I  gatunku 
Towar outletowy może również nie posiadać kompletnych metek oryginalnych (części), to również odzież pochodząca z pokazów nowego wzornictwa tzw. Sample – niepowtarzalne modele, nigdy nie wprowadzone do kolekcji.
I gatunek może nosić niewielkie ślady użytkowania lub błędy fabryczne ( do ok. 10% pakietu. )
Towar nie podlega reklamacji, zwrotowi lub wymianie z tytułu niezgodności towaru z opisem, ponieważ outlety nie posiadają listy ze specyfikacją odzieży nie jest więc możliwe zdefiniowanie czy dany towar może pochodzić z naszej firmy.

 

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ po sprzedaży na miejscu w naszej hurtowni lub na wysyłkę za pośrednictwem kuriera  nasza firma nie uwzględnia reklamacji, wymianie lub zwrotowi.

UWAGA!
Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją zasad opisanych na naszej stronie.
Pozdrawiamy Zespół firmy DORTEX Import-Export 

image_pdfimage_print